Plasma Polimer A.Ş bir Pamukoğlu şirketler Grubu iştirakidir.

Firmamız 1986 yılından beri Plastik Ambalaj Sanayi ve Polimer Kimya sektörü içinde farklı segmentler de faaliyet gösteren ve sektörü çok iyi tanıyan girişimciler tarafından 2005 yılında İstanbul Merkezli kurulmuştur. Firmamız mühendislik plastik hammadde ve Teknik plastik Adı verilen Polimer Grubu hammadde tedariki ve üretimi  yapmaktadır. Firmamız plastik imalatının sıkıntılarını tespit ederek bu yönde akademik çalışmalar yapmış ve plastik imalatı içerisinde her imalatçının ihtiyacı olan Kaliteli Teknik Plastik lerin geri dönüşümden elde edilebilmesi için Plasma Polimer A.Ş yi kurmuştur..

Misyonumuz

Plasma polimer Kimya ,plastik imalatı sektöründe, mamülün maksimum kalitede Üretilebilmesi için Orjinal hammadde seviyesinde kaliteli Plastiği geri dönüşüm  Polimer Gruplarının içinden gerekli kimyasal tetkikleri ve analizleri yaparak seçmekte ve Sektöre Arz etmektedir.Bu işlem Sanayiciye Kaliteli Hammaddeyi Uygun maliyetlerle sunduğu  için Oldukça itibar görmektedir.

Pandemi ile beraber Şirketimizi medikal ürün gruplarındaki üretimine ağırlık vermiş ve

  • Tek Kullanımlık Cerrahi maske
  • Islak Mendil Kutusu 
  • Alkol bazlı ıslak mendil üretimi
  • Dezenfektan şişesi ve arka ekipmanları 

Üretimlerine başlamıştır.

Müşterilerimize En kaliteli ürünü uygun fiyata sağlayarak hem kendi reklamımızı müşterilerimizi üzerinden yapmak hem de  ülkemiz sanayiine elimizden gelen katkıyı sunmayı amaçlamıştır.

Sertifikalarımız