Geri Dönüşüm ve Orijinal hammadde

Yazının başlığın aklınızı karıştırmış olabilirBir Hammadde nasıl hem geri dönüşüm hemde orjinal olabilir ki diyebilirsiniz.Şimdi Plastik hammadde hakkında bildiklerinizi unutun.Size Dünyadaki gelişmiş ülkelerin uyguladığı Recycle Yani geri dönüştürülebilir Hurda Plastiği Yüksek teknoloji ile yeniden işleyip Orijinal Seviyesindeki kaliteye ulaştırdık dan sonra pazarladığını söylesek ne dersiniz. Evet Firmamız Dünyada Çok gelişmiş birkaç ülkede uygulanan Recycle Hammaddeyi Yüksek teknoloji kullanarak gerek makina ekipmanları ile gerekse Plastik katkı maddeleri ile Orginal seviyesine getirerek Türkiye Pazarına sunmaktan Gurur Duyar.

Yukarıda Plastik molekül yapısının Orijinal kimyasal dizilimi ve Recycle Plastiğin kimyasal dizilimini görmektesiniz.Plastiğin ısıl işlem gördükten sonra kimyasal yapısı bozulmaktadır. Ancak bu Kimyasal moleküler yapı yeniden Orjinal hale getirilebilmektedir.

Firmamız işte bu konuda 7 yıllık bir AR-GE çalışması neticesiyle Mühendislik Plastikler konusunda nihayet pazarlama aşamasında ürettiği yüksek teknoloji Plastik Hammade üretimine başlamıştır. İhtiyacınız olan Hammadde türü ile mutlaka bizimle iletişime geçerek emin edebilirsiniz.Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir